Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Moszyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Moszycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

Miasto Moszyce odznacza się obecnością warsztatu samochodowego trudniącego się myciem katalizatorów SCR do samochodów osobowych znanej marki Infiniti. Klasyczną niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti, w szczególności, mające silnik diesla, jest zapchany katalizator. Infiniti to osobówki, jakie są znane na terenie całej Polski, mimo to borykają się z trudnościami z filtrami FAP. Moszyce należy do centrów, jakie biją na alarm powiązany, z dużą zawartością produkowanych przez auta zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Moszyc, czemu firma Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów cząstek stałych DPF. Samochody ze stajni Infiniti charakteryzują się znakomitymi mechanizmami pracy w sferze redukcji emisji zanieczyszczonych spalin. Marce Infiniti nie udałoby się wyprodukowanie wymaganych pułapów poziomu emisji gazów spalinowych, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów. Wyszukanie właściwego warsztatu w Moszycach celującego w pojazdach osobowych Infiniti może być skomplikowane, oraz jest czasochłonne. Generowanie pułapów emisji zanieczyszczonych spalin, dopuszczalnych według normy EURO 5, potrzebuje pracującego poprawnie filtra FAP. Poprawienie wydolności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Moszycach dla marki Infiniti jest prawdopodobne, bowiem regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Moszyc. Zlokalizuj mechanika, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Moszycach, dzięki usłudze wyszukiwania w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Moszycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Moszycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Moszycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Moszycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Moszycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Moszycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Moszycach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Moszycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Moszycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Moszycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Moszycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Moszycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Moszyce Moszyce 55A TWG01N 51.370110/17.477970 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer