Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mszczonów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mszczonowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mszczonowie jest sposobność naprawy filtrów cząstek stałych do samochodów Infiniti z przyczyny funkcjonowania warsztatu mechaniki samochodowej z Mszczonowa. Nierzadko wadą, na jaką narażone są osobówki marki Infiniti, w większości wypadków, mające silnik samozapłonowy, jest zabrudzony sadzą katalizator samochodowy. Infiniti to osobówki, które cieszą się renomą na całym świecie, lecz biedzą się ze strapieniem z filtrami FAP. Zachowanie limitów ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez EURO 4, wymaga działającego sprawnie filtra DPF. Producentowi Infiniti mogłoby nie powieść się wyprodukowanie spodziewanych wartości ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Wyszukanie profesjonalnego warsztatu samochodowego w Mszczonowie wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, i jest mozolne. Sporo aut w Mszczonowie to samochody użytkowe posiadające zamontowany filtr FAP, który nie może obejść się bez mycia. Samochody osobowe i ciężarowe znanego koncernu Infiniti mogą się poszczycić nieprzeciętnymi możliwościami w dziedzinie obniżenia ilości emitowanych spalin. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak inne maszyny wymaga do właściwego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów polecamy, żeby w Mszczonowie zaopiekować się elementem, jakim jest FAP. Tabela z cennikiem odnawiania elementów filtrów cząstek stałych DPF z Infiniti dla Mszczonowa ulokowano w poniższej sekcji, trzeba zweryfikować w tej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mszczonowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mszczonowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mszczonowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mszczonowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mszczonowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mszczonowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mszczonowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Mszczonowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Mszczonowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mszczonowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mszczonowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mszczonowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mszczonów Wschodnia MZS01N 51.971352/20.529711 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer