Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Mysłakowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Mysłakowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Mysłakowicach istnieje sposobność czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny działalności laboratorium z Mysłakowic. Duża część aut w Mysłakowicach to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje regenerowania. DPF-y utworzone są z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym usługi z Mysłakowic. Nieraz przyczyną zatkanego filtra DPF/FAP, korporacji Infiniti, jest inna usterka, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Oprócz niespodzianek dla turystów w Mysłakowicach znaleźć można warsztaty samochodowe, trudniące się naprawą filtrów cząstek stałych do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Aby zabezpieczyć się od kłopotów z pracą pojazdu Infiniti, wypada czasami wyczyścić katalizator samochodowy, usługa jest świadczona w warsztatowym laboratorium pod Mysłakowic. Wyszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Mysłakowicach wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest pracochłonne. Auta z symbolem Infiniti charakteryzują się doskonałymi możliwościami w sferze ograniczenia ilości emitowanych cząstek stałych. Namierz swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Infiniti w Mysłakowicach, dzięki usłudze wyszukiwania po prawej części strony. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów albo płukanie katalizatorów dla pojazdów producenta Infiniti, można odszukać po prawej stronie, albo u mechanika w Mysłakowicach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Mysłakowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Mysłakowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Mysłakowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Mysłakowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Mysłakowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Mysłakowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Mysłakowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Mysłakowicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Mysłakowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Mysłakowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Mysłakowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Mysłakowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Mysłakowice Szkolna MLK01N 50.829979/15.787720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer