Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Myszyniec

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Myszyńcu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Myszyniec odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem filtrów do samochodów korporacji Infiniti. Znanej marce Infiniti mogłoby nie powieść się wytworzenie oczekiwanych wartości zawartości emitowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów DPF/FAP. Odnalezienie wykwalifikowanego warsztatu w Myszyńcu wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być trudne, oraz jest pracochłonne. Nieraz podłożem zdławionego filtra cząstek stałych FAP, spod znaku Infiniti, trafia się inny problem, jedną z możliwości jest: nieszczelne turbo. Infiniti to auta, które są znane na terenie całego kraju, jednak walczą ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Generowanie maksymalnych limitów zawartości produkowanych gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 4, domaga się działającego FAP-a. Filtry cząstek stałych utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają regeneracji, zalecamy usługi z Myszyńca. Oprócz rozrywek dla podróżnych w Myszyńcu zlokalizować można zakłady, zajmujące się regeneracją filtrów cząstek stałych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti. Znajdź swój zakład mechaniki, który pomoże z Infiniti w Myszyńcu, za pomocą wyszukiwarki na panelu po prawej stronie. Dlatego że Infiniti, niczym inne samochody potrzebuje do poprawnego działania działających filtrów cząstek stałych FAP polecamy, żeby w Myszyńcu zadbać o filtr FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Myszyńcu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Myszyńcu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Myszyńcu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Myszyńcu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Myszyńcu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Myszyńcu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Myszyńcu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Myszyńcu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Myszyńcu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Myszyńcu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Myszyńcu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Myszyńcu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Myszyniec Kazimierza Stefanowicza MSZ01A 53.375450/21.357660 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer