Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nasielsk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nasielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator samochodowy robi się standardowym rozwiązaniem w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, jednak urządzenie to zużywa się, z czym pomóc może regeneracja filtrów DPF w warsztacie mechaniki samochodowej pod Nasielskiem. Osiągnięcie górnych pułapów ilości produkowanych spalin, dozwolonych normą EURO 5, koniecznie potrzebuje działającego sprawnie filtra cząstek stałych. Słynnemu producentowi Infiniti nie byłoby możliwe uzyskanie niezbędnych do zrealizowania limitów produkcji zanieczyszczeń, bez montażu katalizatorów samochodowych. Pojazdy osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti charakteryzują się wyjątkowymi rozwiązaniami technologicznymi w temacie ograniczenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Nasielsk należy do ośrodków, które biją na alarm w związku, z dużym odsetkiem zanieczyszczeń w powietrzu, czemu producent Infiniti stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Typową usterką, na jaką narażone są auta znanego koncernu Infiniti, szczególnie, wykorzystujące silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr DPF. Odszukanie adekwatnego zakładu w Nasielsku specjalizującego się w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Cały szereg pojazdów osobowych w Nasielsku to pojazdy z silnikiem TDCI posiadające katalizator samochodowy, który nie może obejść się bez regenerowania. Znajdź warsztat, który jest specjalistą od Infiniti w Nasielsku, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Usługi, między innymi czyszczenie DPF FAP czy płukanie katalizatorów SCR dla aut Infiniti, odnaleźć można w panelu po prawej, czy w warsztacie samochodowym w Nasielsku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nasielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nasielsku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nasielsku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nasielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nasielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nasielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nasielsku 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Nasielsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Nasielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nasielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nasielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nasielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nasielsk Przepitki Warszawska NAS01G 52.589119/20.814501 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer