Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Niemodlin

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Niemodlinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Niemodlin chlubi się obecnością warsztatu samochodowego posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z czyszczeniem katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych korporacji Infiniti. Diesle spod skrzydeł Infiniti znamionują się doskonałymi możliwościami w temacie spadku poziomu emisji zanieczyszczonych spalin. Zwykłą niedoskonałością, z jaką męczą się osobowe i ciężarowe diesle firmy Infiniti, w szczególności, mające silnik samozapłonowy, jest brudny filtr i katalizator. Zachowanie górnych pułapów ilości produkowanych gazów spalinowych, dopuszczalnych przez normę EURO 4, potrzebuje jednego podzespołu, a mianowicie filtra cząstek stałych FAP. Infiniti to auta, które są popularne na terenie całej Polski, jednakże stykają się z trudnościami z filtrami FAP. Znalezienie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Niemodlinie przodującego w autach Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest długotrwałe. Cały szereg pojazdów w Niemodlinie to pojazdy z silnikiem CDI posiadające wbudowany filtr DPF FAP, który potrzebuje regeneracji. Filtry cząstek stałych zbudowane są z aktywnego chemicznie wkładu, oraz osłony z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym usługi z Niemodlina. Odtworzenie niezawodności właściwości filtrów FAP w Niemodlinie dla aut producenta Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała trafić do Niemodlina. Dobierz swojego mechanika samochodowego, który jest specjalistą od Infiniti w Niemodlinie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Niemodlinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Niemodlinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Niemodlinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Niemodlinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Niemodlinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Niemodlinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Niemodlinie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Niemodlinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Niemodlinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Niemodlinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Niemodlinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Niemodlinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Niemodlin Szczepanowice Opolska NMO02ML 50.641048/17.629190 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer