Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nieporęt

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nieporęcie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nieporęcie wystąpiła sposobność regeneracji katalizatorów samochodowych do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti z racji pracy warsztatu z Nieporętu. Aby unikać utrudnień podczas prowadzenia samochodu Infiniti, należy co jakiś czas czyścić filtr cząstek stałych, jest to możliwe u mechanika pod Nieporętu. Infiniti to samochody, które są znane w całym kraju, jednakże walczą z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Niemało samochodów w Nieporęcie to pojazdy z silnikiem dCi posiadające wbudowany filtr cząstek stałych, który potrzebuje czyszczenia. Odnalezienie specjalistycznego warsztatu w Nieporęcie celującego w pojazdach Infiniti może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Słynnej firmie Infiniti nie byłoby możliwe zdobycie żądanych przez normy pułapów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montowania katalizatorów samochodowych. Oprócz rozrywek dla przyjezdnych pod Nieporętem znaleźć można zakłady, zajmujące się regeneracją DPF do aut Infiniti. Typową słabością, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe znanej marki Infiniti, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Przywrócenie sprawności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Nieporęcie dla samochodów marki Infiniti jest możliwe, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna dotarła do Nieporętu. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie DPF FAP i regeneracja DPF dla pojazdów producenta Infiniti, znaleźć można na naszej stronie internetowej, i w pracowni warsztatu w Nieporęcie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nieporęcie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nieporęcie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nieporęcie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nieporęcie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nieporęcie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nieporęcie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nieporęcie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Nieporęcie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Nieporęcie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nieporęcie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nieporęcie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nieporęcie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nieporęt Husarii NPO01A 52.402592/21.038019 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer