Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nieszawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nieszawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nieszawie pojawiła się szansa płukania filtrów DPF do aut osobowych Infiniti z racji obecności pracowni warsztatu z Nieszawy. Dobór kompetentnego zakładu w Nieszawie celującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, i jest żmudne. Filtry cząstek stałych wykonują pracę w bardzo ciężkich warunkach, czyli w rurze wydechowej, co wywołuje, że po czasie następuje utrata właściwości części. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są uznane w całej Europie i nie tylko, mimo to stykają się z problemami z katalizatorami SCR. Zachowanie górnych pułapów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO, potrzebuje działającego filtra cząstek stałych. Słynnej korporacji Infiniti mogłoby nie powieść się zachowanie wymaganych do zrealizowania górnych pułapów poziomu produkcji spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów DPF. Osobowe i ciężarowe diesle wytwórcy Infiniti mogą się pochwalić kapitalnymi metodami w temacie redukcji ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Filtry FAP utworzone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, co sprawia, że katalizatory samochodowe wypełniają się i konieczna jest regeneracja, zachwalamy tym samym warsztat z Nieszawy. Serwis takich usług jak naprawa katalizatorów jak też regeneracja katalizatorów dla pojazdów producenta Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym, jak też w warsztatowym laboratorium w Nieszawie. Odzyskanie wydolności właściwości katalizatorów samochodowych w Nieszawie dla pojazdów marki Infiniti jest możliwe, albowiem regeneracja hydrotermiczna dotarła do Nieszawy.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nieszawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nieszawie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nieszawie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nieszawie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nieszawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nieszawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nieszawie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Nieszawie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Nieszawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nieszawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer