Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowa Dęba

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowej Dębie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowa Dęba odznacza się obecnością mechanika trudniącego się myciem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych znanej marki Infiniti. Katalizatory zbudowane są z ceramiki, a także korpusu z metalu, z tego też powodu filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebują regeneracji, rekomendujemy zatem pracownię w Nowej Dębie. Pojazdy marki Infiniti cechują się nadzwyczajnymi sposobami w kwestii zmniejszenia produkcji spalin. Korporacji Infiniti nie udało się wytworzenie niezbędnych do spełnienia górnych osiągów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów FAP. Osiągnięcie górnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO 4, domaga się niezawodnego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Dobranie kompetentnego warsztatu w Nowej Dębie celującego w autach osobowych Infiniti może przysporzyć problemów, i jest mozolne. Infiniti to pojazdy osobowe i ciężarowe, jakie cieszą się renomą w całym kraju, niemniej jednak stykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Prócz rozrywek dla będących przejazdem w Nowej Dębie odszukać można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Zrewaloryzowanie sprawności części filtrów cząstek stałych FAP w Nowej Dębie dla pojazdów marki Infiniti jest prawdopodobne, gdyż regeneracja metodą wodną dotarła do Nowej Dęby. Z racji tego, że Infiniti, zupełnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP dlatego też zalecamy, żeby w Nowej Dębie zaopiekować się elementem, jakim jest filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowej Dębie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowej Dębie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowej Dębie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowej Dębie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowej Dębie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowej Dębie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowej Dębie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Nowej Dębie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Nowej Dębie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowej Dębie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Dębie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nowej Dębie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Dęba Dęba-Osiedle Jasna NOD01N 50.414261/21.754869 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer