Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowa Iwiczna

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowej Iwicznej

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowa Iwiczna odznacza się obecnością laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów filtrów DPF do aut osobowych i ciężarowych ze stajni Infiniti. Często niedoskonałością, która dotyka auta korporacji Infiniti, zwłaszcza, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą FAP. Dobór kompetentnego zakładu mechaniki samochodowej w Nowej Iwicznej celującego w pojazdach Infiniti może przysporzyć trudności, i jest pracochłonne. Ażeby uniknąć trudności z eksploatacją samochodu Infiniti, przydaje się niekiedy przedmuchać DPF, udostępniono taką usługę w warsztatowym laboratorium pod Nowej Iwicznej. Odzyskanie górnych osiągów produkcji gazów spalinowych, identycznych z normą EURO 6, koniecznie potrzebuje funkcjonującego filtra cząstek stałych DPF. Nowa Iwiczna jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z dużą zawartością procentową zanieczyszczeń w miejskiej atmosferze, czemu znana marka Infiniti usiłuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów cząstek stałych. Nieraz sprawcą usterki filtra DPF/FAP, z symbolem Infiniti, jest inna wada, za przykład może posłużyć: uszkodzona turbosprężarka. Katalizatory zmontowane są z aktywnego chemicznie wkładu, jak również korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry DPF FAP wypełniają się sadzą i potrzebują regeneracji, zalecamy usługi z Nowej Iwicznej. Usługi, między innymi naprawa FAP jak również płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów marki Infiniti, zlokalizować można na stronie, jak również w warsztacie mechaniki samochodowej w Nowej Iwicznej. Zlokalizuj swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Nowej Iwicznej, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowej Iwicznej

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowej Iwicznej 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowej Iwicznej 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowej Iwicznej 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowej Iwicznej 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowej Iwicznej 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowej Iwicznej 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Nowej Iwicznej 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Nowej Iwicznej 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowej Iwicznej

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Iwicznej z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nowej Iwicznej wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Iwiczna Graniczna WAW89AP 52.096291/21.007650 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer