Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowa Słupia

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowej Słupi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowa Słupia odznacza się obecnością laboratorium trudniącego się odnawianiem elementów katalizatorów SCR do aut spod skrzydeł Infiniti. Znalezienie właściwego mechanika w Nowej Słupi przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć kłopotów, oraz jest czasochłonne. By unikać trudności w użytkowaniu samochodu Infiniti, trzeba czasem przepalać filtr DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Nowej Słupi. Osobówki znanego koncernu Infiniti szczycą się kapitalnymi narzędziami w sprawie zredukowania produkcji gazów wydechowych. Katalizatory pracują w niezwykle brudnych warunkach pracy, a więc w rurze wydechowej, co jest powodem, że po czasie dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Oprócz rozrywek turystycznych pod Nową Słupią odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do aut osobowych Infiniti. Nowa Słupia należy do ośrodków, które spotyka problem powiązany, z zawartością emitowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Nowej Słupi, czemu znana firma Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki obecności filtrów DPF. Odzyskanie limitów ilości produkowanych spalin, dopuszczalnych dla emisji spalin EURO, koniecznie wymaga działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Przywrócenie sprawności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Nowej Słupi dla marki Infiniti jest możliwe, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Nowej Słupi. Znajdź swój warsztat samochodowy, który jest specjalistą od Infiniti w Nowej Słupi, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowej Słupi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowej Słupi 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowej Słupi 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowej Słupi 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowej Słupi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowej Słupi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowej Słupi 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Nowej Słupi 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Nowej Słupi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowej Słupi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowej Słupi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nowej Słupi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowa Słupia Ogrodowa NSL01A 50.864769/21.088289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer