Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowe Kębłowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowym Kębłowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowe Kębłowo odznacza się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów do aut osobowych i ciężarowych korporacji Infiniti. Oprócz rozrywek turystycznych w Nowym Kębłowie odszukać można pracownie, trudniące się płukaniem DPF do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Niemało samochodów w Nowym Kębłowie to pojazdy z silnikiem dCi posiadające zamontowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który dopomina się naprawy. Auta spod znaku Infiniti odznaczają się kapitalnymi rozwiązaniami w temacie ograniczenia ilości emitowanych cząstek stałych. Znanej korporacji Infiniti niemożliwe byłoby zdobycie niezbędnych osiągów ilości produkowanych gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów DPF/FAP. Filtry FAP utworzone są z ceramiki, i metalowej osłony, co wywołuje, że filtry cząstek stałych zapychają się zanieczyszczeniami i konieczne jest czyszczenie, zalecamy zatem pracownię w Nowym Kębłowie. Katalizatory samochodowe pracują w niezwykle obciążonych warunkach , a mianowicie w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że dochodzi do utraty wyników podzespołu. Infiniti to osobówki, jakie cieszą się renomą na całym świecie, mimo to zmagają się ze strapieniem z katalizatorami SCR. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie FAP czy płukanie FAP dla pojazdów marki Infiniti, wyszukać można w panelu po prawej, czy u mechanika w Nowym Kębłowie. Dlatego że Infiniti, podobnie jak inne auta koniecznie potrzebuje do właściwego działania działających filtrów FAP dlatego też polecamy w Nowym Kębłowie przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowym Kębłowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowym Kębłowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowym Kębłowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowym Kębłowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowym Kębłowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowym Kębłowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowym Kębłowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Nowym Kębłowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Nowym Kębłowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowym Kębłowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowym Kębłowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nowym Kębłowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowe Kębłowo Wiejska KEB01N 54.593090/18.118610 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer