Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowe Skalmierzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowych Skalmierzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr DPF robi się standardowym rozwiązaniem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem diesla, jednak część tą dotykają usterki, w czym poradzić może regeneracja filtrów FAP u mechanika pod Nowymi Skalmierzycami. Znanej firmie Infiniti nie udałoby się utrzymanie koniecznych do spełnienia maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niewiarygodnie obciążonym środowisku, a mianowicie w rurze wydechowej, w wyniku czego następuje utrata możliwości części. Infiniti to samochody, jakie cieszą się renomą na terenie całej Polski, ale stykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Ażeby uniknąć trudności w pracy auta Infiniti, przydaje się okazjonalnie czyścić filtr FAP, jest to udostępnione w warsztacie pod Nowych Skalmierzyc. Filtry cząstek stałych DPF FAP utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również korpusu z metalu, przez co filtry cząstek stałych wypełniają się i potrzebna jest regeneracja, zachwalamy tym samym współpracę z Nowymi Skalmierzycami. Nierzadko niedoskonałością, z którą męczą się samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Najczęściej w przypadku sprawcą usterki katalizatora SCR, wytwórcy Infiniti, bywa inny defekt, czego dobrym przykładem jest: nieszczelny układ wtryskowy. Zlokalizuj swojego mechanika, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Nowych Skalmierzycach, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie. Gdyż Infiniti, niczym inne maszyny potrzebuje do poprawnej pracy działających katalizatorów samochodowych warto nadmienić, by w Nowych Skalmierzycach wziąć pod skrzydła filtr i katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowych Skalmierzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowych Skalmierzycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowych Skalmierzycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowych Skalmierzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowych Skalmierzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowych Skalmierzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowych Skalmierzycach 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Nowych Skalmierzycach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Nowych Skalmierzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowych Skalmierzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer