Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowodworze

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowodworzu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Nowodworzu wystąpiła możliwość naprawy filtrów DPF do pojazdów osobowych Infiniti z racji pracy mechanika z Nowodworza. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są popularne w całej Europie i nie tylko, jednakże stykają się z problemami z katalizatorami. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Nowodworzu celującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, a także jest żmudne. Ażeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w użytkowaniu diesla Infiniti, trzeba okresami czyścić DPF, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Nowodworza. Oprócz rozrywek dla turystów w Nowodworzu zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą DPF do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nagminnie powodem zdławionego DPF-a, z symbolem Infiniti, jest inne wybrakowanie, jedną z możliwości jest: niewłaściwa praca sterownika silnika. FAP-y składają się z ceramicznego wnętrza, oraz korpusu z metalu, co sprawia, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy warsztat z Nowodworza. Firmie Infiniti niemożliwe byłoby osiągnięcie wymaganych maksymalnych wyników zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Lista cen odnawiania katalizatorów samochodowych z Infiniti dla Nowodworza wstawiliśmy pod zdjęciem, istnieje możliwość by przeglądnąć na tamtej liście, ile trzeba zapłacić za przeprowadzenie naprawy katalizatorów. Odnowienie możliwości elementów filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Nowodworzu dla aut Infiniti jest dostępne, ponieważ nowa technologia regeneracji zdołała dotrzeć do Nowodworza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowodworzu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowodworzu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowodworzu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowodworzu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowodworzu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowodworzu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowodworzu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Nowodworzu 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Nowodworzu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowodworzu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Nowodworzu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Nowodworzu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Nowodworze Tarnowska TRO01A 49.985378/20.984779 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer