Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Nowogród

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Nowogrodzie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Nowogród chlubi się obecnością warsztatu mechaniki samochodowej zajmującego się naprawą filtrów DPF do pojazdów spod znaku Infiniti. Infiniti to auta, jakie są słynne w całym kraju, jednak borykają się z kwestią z filtrami cząstek stałych. Klasyczną bolączką, dotykającą pojazdy znanego koncernu Infiniti, głównie, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany sadzą filtr cząstek stałych DPF FAP. Auta z logo Infiniti mogą się pochwalić znakomitymi sposobami w dziedzinie obniżenia poziomu produkcji gazów wydechowych. Znanej firmie Infiniti nie powiodłoby się wytwarzanie koniecznych maksymalnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów DPF. Wyszukanie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Nowogrodzie przodującego w autach Infiniti może przysporzyć trudności, a także jest długotrwałe. Ażeby zabezpieczyć się od utrudnień z pracą diesla Infiniti, wypada czasami czyścić katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie pod Nowogrodu. Nagminnie podłożem przytkanego katalizatora samochodowego, firmy Infiniti, staje się inne uszkodzenie, czego dobrym przykładem jest: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Dlatego że Infiniti, podobnie jak inne maszyny koniecznie wymaga do poprawnej pracy nienaruszonych filtrów DPF/FAP warto wspomnieć, by w Nowogrodzie zwrócić uwagę na filtr cząstek stałych. Taryfikator usług odnawiania filtrów cząstek stałych marki Infiniti dla Nowogrodu można znaleźć w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by zweryfikować w tamtej tabeli, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi czyszczenia FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Nowogrodzie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Nowogrodzie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Nowogrodzie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Nowogrodzie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Nowogrodzie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Nowogrodzie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Nowogrodzie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Nowogrodzie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Nowogrodzie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Nowogrodzie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer