Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Obrzycko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Obrzycku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator staje się standardem w samochodach Infiniti z silnikiem diesla, jednak urządzenie to zużywa się, co może rozwiązać regeneracja filtrów DPF u mechanika pod Obrzyckiem. Filtry cząstek stałych trudnią się pracą w wyjątkowo obciążonych warunkach pracy , a konkretnie w układzie redukcji emisji spalin, w wyniku czego dochodzi do utraty osiągów urządzenia. Filtry cząstek stałych DPF FAP stworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zaczopowują się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, polecamy współpracę z Obrzyckiem. Żeby uchronić się od trudności podczas prowadzenia auta Infiniti, potrzeba co jakiś czas przeczyścić filtr DPF FAP, usługa jest dostępna w laboratorium warsztatu pod Obrzycka. Dobór właściwego warsztatu mechaniki w Obrzycku wyprofilowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być nieproste, oraz jest długotrwałe. Obrzycko należy do miast, jakie biją na alarm w związku, z dużą ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF/FAP. Prócz atrakcji dla podróżnych pod Obrzyckiem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do aut Infiniti. Odzyskanie maksymalnych wartości poziomu produkcji zanieczyszczonych spalin, zgodnych z normą emisji spalin, koniecznie potrzebuje działającego filtra cząstek stałych FAP/DPF. Odtworzenie kondycji składowych katalizatorów w Obrzycku dla aut producenta Infiniti jest bezproblemowe, dlatego, że regeneracja z użyciem chemii i wody pod ciśnieniem zawędrowała do Obrzycka. Namierz swojego mechanika, który jest specjalistą od Infiniti w Obrzycku, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Obrzycku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Obrzycku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Obrzycku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Obrzycku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Obrzycku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Obrzycku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Obrzycku 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Obrzycku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Obrzycku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Obrzycku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Obrzycku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Obrzycku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Obrzycko Stawna OBC01N 52.702850/16.533079 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer