Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Olecko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Olecku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

FAP zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednakowoż moduł ten dotykają usterki, z czym pomóc może czyszczenie filtrów FAP u mechanika pod Oleckiem. Sporo pojazdów w Olecku to auta z silnikiem CDTi posiadające zamontowany katalizator SCR, który musi się oddawać do regeneracji. Oprócz rozrywek dla podróżnych pod Oleckiem zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, zajmujące się regeneracją katalizatorów do pojazdów Infiniti. Olecko należy do centrów, które mają kłopot bezpośrednio związany, z dużą zawartością procentową emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu firma Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem katalizatorów samochodowych. By unikać problemów w użytkowaniu diesla Infiniti, potrzeba okresowo przeczyścić filtr DPF, usługa jest dostępna w laboratorium pod Olecka. Infiniti to osobówki, które są znane w całej Europie i nie tylko, lecz stykają się z kwestią z filtrami FAP. Nieraz powodem zatkanego filtra FAP, ze stajni Infiniti, zdarza się inna wada, dla przykładu: uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Katalizatory składają się z ceramicznego wkładu, a także metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y zapychają się sadzą i konieczna jest regeneracja, polecamy zatem warsztat z Olecka. Z racji tego, że Infiniti, tak jak inne marki potrzebuje do sprawnej pracy nienaruszonych filtrów cząstek stałych dlatego też warto wspomnieć, by w Olecku zwrócić uwagę jaki stan ma nasz katalizator SCR. Usługi, między innymi czyszczenie katalizatorów SCR a także płukanie DPF FAP dla aut Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym naszej strony, a także w laboratorium warsztatu w Olecku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Olecku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Olecku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Olecku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Olecku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Olecku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Olecku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Olecku 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Olecku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Olecku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Olecku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Olecku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Olecku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Olecko Kamienna POP-OLC1 54.034618/22.498960 Wyszukaj
Olecko Wojska Polskiego OLC01A 54.039799/22.495800 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer