Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Opatów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Opatowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, jednakowoż komponent ten dotykają usterki, co może rozwiązać regeneracja katalizatorów w warsztatowym laboratorium pod Opatowem. Katalizatory samochodowe chodzą w bardzo trudnych warunkach, a więc w samochodowym wydechu, co wywołuje, że po czasie dochodzi do utraty parametrów urządzenia. Infiniti to osobówki, jakie są słynne na całym świecie, ale borykają się z problemami z filtrami DPF. Wiele pojazdów osobowych w Opatowie to samochody z silnikiem MultiJet posiadające filtr cząstek stałych, który nie może obejść się bez naprawy. Firmie Infiniti nie udałoby się uzyskanie oczekiwanych wartości zawartości produkowanych gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów cząstek stałych. Prócz rozrywek dla turystów pod Opatowem odszukać można warsztaty samochodowe, trudniące się czyszczeniem katalizatorów do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Zdobycie wartości zawartości produkowanych gazów spalinowych, identycznych z normą emisji spalin EURO 5, koniecznie wymaga jednego podzespołu, a mianowicie reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Osobówki znanego koncernu Infiniti znamionują się kapitalnymi aparaturami w sferze zmniejszenia zawartości produkowanych gazów spalinowych. Odnajdź swojego mechanika samochodowego, który naprawia samochody marki Infiniti w Opatowie, dzięki wyszukiwarce na naszym panelu. Poprawienie niezawodności elementów filtrów cząstek stałych w Opatowie dla pojazdów producenta Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, dlatego, że regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Opatowa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Opatowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Opatowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Opatowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Opatowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Opatowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Opatowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Opatowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Opatowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Opatowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Opatowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opatowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Opatowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opatów Kozi Rynek Partyzantów OPT065 50.797451/21.425230 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer