Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Opole Lubelskie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Opolu Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

FAP staje się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednakże moduł ten psuje się, co rozwiązać może mycie katalizatorów w warsztacie samochodowym pod Opolem Lubelskim. Filtry cząstek stałych DPF FAP składają się z aktywnego chemicznie wkładu, oraz metalowej osłony, przez co filtry DPF FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym usługi z Opola Lubelskiego. Zachowanie osiągów emisji zanieczyszczeń, zgodnych z normą EURO, potrzebuje działającego sprawnie katalizatora SCR. Aby ustrzec się od problemów w użytkowaniu auta Infiniti, wypada co pewien czas czyścić DPF, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Opola Lubelskiego. Dobranie specjalistycznego zakładu mechaniki samochodowej w Opolu Lubelskim przodującego w autach Infiniti może dostarczyć problemów, jak również jest mozolne. Sporo aut w Opolu Lubelskim to samochody z silnikiem CRD posiadające zamontowany DPF, który dopomina się regenerowania. Zwykłą bolączką, dotykającą pojazdy osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, zwłaszcza, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr FAP. Firmie Infiniti nie udało się zdobycie żądanych przez normy górnych osiągów zawartości produkowanych spalin, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych. Tabela z cennikiem odnawiania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami z Infiniti dla Opola Lubelskiego umieszczono poniżej tego tekstu, można odszukać w tej tabeli, ile zapłacić będzie trzeba za wykonanie płukania DPF. Usługi takie jak naprawa katalizatorów SCR lub płukanie FAP dla samochodów producenta Infiniti, można znaleźć na naszej stronie internetowej, lub w pracowni warsztatu w Opolu Lubelskim.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Opolu Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Opolu Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Opolu Lubelskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Opolu Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Opolu Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Opolu Lubelskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Opolu Lubelskim 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Opolu Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Opolu Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Opolu Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Opolu Lubelskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Opolu Lubelskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Opole Lubelskie Lubelska OLB246 50.642429/17.991570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer