Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Orneta

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Ornecie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 5.00

W Ornecie znajduje się opcja regenerowania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami do samochodów osobowych Infiniti z przyczyny funkcjonowania laboratorium z Ornety. Filtry DPF działają w bardzo trudnym środowisku pracy, a mianowicie za kolektorem spalin, co sprawia, że dochodzi do utraty możliwości podzespołu. Prócz atrakcji dla turystów pod Ornetą znaleźć można zakłady, parające się regeneracją FAP do aut Infiniti. Ażeby uchronić się przed dużą ilością problemów z eksploatacją diesla Infiniti, należy niekiedy przepalać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Ornety. Orneta należy do centrów, jakie napotykają problem w związku, z dużą ilością smogu w miejskiej atmosferze, czemu słynna firma Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Niemało pojazdów w Ornecie to pojazdy z silnikiem CiTD posiadające filtr i katalizator, który nie może obejść się bez regeneracji. Główną bolączką, z którą zmagają się osobówki znanej firmy Infiniti, przede wszystkim, wyposażone w silnik diesla, jest zapchany sadzą DPF. Infiniti to diesle, które cieszą się sławą w całej Europie i nie tylko, ale borykają się ze strapieniem z filtrami cząstek stałych. Odzyskiwanie kondycji elementów filtrów cząstek stałych w Ornecie dla samochodów Infiniti jest możliwe, gdyż regeneracja hydrochemiczna zdołała przybyć do Ornety. Gdyż Infiniti, niczym inne auta wymaga do właściwego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też zalecamy, żeby w Ornecie zaopiekować się elementem, jakim jest katalizator.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Ornecie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Ornecie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Ornecie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Ornecie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Ornecie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Ornecie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Ornecie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Ornecie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Ornecie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Ornecie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ornecie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Ornecie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orneta Stare Miasto Olsztyńska ONR01N 54.112499/20.134560 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer