Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Orzysz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Orzyszu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Orzysz znane jest z laboratorium zajmującego się naprawą filtrów DPF do samochodów znanej firmy Infiniti. Dobór wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Orzyszu celującego w pojazdach Infiniti może być skomplikowane, a także jest pracochłonne. Sporo samochodów osobowych w Orzyszu to samochody z silnikiem diesla wyposażone w FAP, który potrzebuje odnawiania. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które cieszą się renomą na terenie całej Polski, lecz stykają się z trudnościami z katalizatorami. Ażeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów w użytkowaniu pojazdu Infiniti, przydaje się niekiedy wyczyścić filtr cząstek stałych, jest to udostępnione w warsztacie pod Orzysza. Znanej korporacji Infiniti niemożliwe byłoby zachowanie niezbędnych górnych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez zaczerpnięcia korzyści z katalizatorów samochodowych. Samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti odznaczają się świetnymi patentami w zagadnieniu redukowania poziomu produkcji cząstek stałych. Zachowanie pułapów zawartości emitowanych gazów spalinowych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 6, koniecznie wymaga pracującego poprawnie katalizatora. Wybierz swój warsztat samochodowy, który naprawia samochody marki Infiniti w Orzyszu, dzięki naszej wyszukiwarce na panelu po prawej stronie. Odzyskiwanie efektywności właściwości filtrów cząstek stałych w Orzyszu dla pojazdów producenta Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, albowiem nowa technologia regeneracji przybyła do Orzysza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Orzyszu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Orzyszu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Orzyszu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Orzyszu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Orzyszu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Orzyszu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Orzyszu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Orzyszu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Orzyszu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Orzyszu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Orzyszu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Orzyszu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Orzysz Ratuszowa OSZ01A 53.810589/21.949490 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer