Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Osie

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Osiu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek moduł ten dotykają usterki, czemu podołać może czyszczenie filtrów FAP w warsztatowym laboratorium pod Osiem. Aby ustrzec się od utrudnień z użytkowaniem pojazdu Infiniti, należy niekiedy przepalać filtr i katalizator, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Osia. Zwykłą wadą, z którą zmagają się samochody osobowe i ciężarowe korporacji Infiniti, przede wszystkim, gdy w konstrukcji jest silnik wysokoprężny, jest zabrudzony sadzą filtr DPF FAP. Osie należy do ośrodków, jakie napotykają problem w związku, z dużą zawartością tlenków azotu NOx w powietrzu atmosferycznym, czemu koncern Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, z pomocą filtrów FAP. Zdobycie górnych pułapów zawartości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez EURO 6, koniecznie potrzebuje pracującego poprawnie filtra cząstek stałych FAP. Sporo pojazdów osobowych w Osiu to samochody z silnikiem JTDM mające zamontowany katalizator SCR, który dopomina się czyszczenia. Słynnej firmie Infiniti nie udałoby się generowanie koniecznych górnych pułapów produkcji zanieczyszczeń, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Znalezienie adekwatnego mechanika w Osiu celującego w pojazdach osobowych Infiniti może być trudne, a także jest czasochłonne. Gdyż Infiniti, równorzędnie jak inne marki koniecznie wymaga do sprawnego funkcjonowania działających filtrów cząstek stałych DPF dlatego też warto wspomnieć, by w Osiu zwrócić uwagę na katalizator SCR. Poprawienie efektywności właściwości filtrów DPF w Osiu dla aut producenta Infiniti jest możliwe, bo regeneracja hydrochemiczna trafiła do Osia.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Osiu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Osiu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Osiu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Osiu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Osiu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Osiu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Osiu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Osiu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Osiu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Osiu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osiu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Osiu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osie Dworcowa OSI01N 53.594688/18.347570 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer