Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Osiek

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Osieku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Osiek znane jest z pracowni warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z myciem katalizatorów do pojazdów osobowych firmy Infiniti. Cały szereg pojazdów w Osieku to pojazdy z silnikiem i-CTDi posiadające DPF, który dopomina się naprawy. FAP-y pracują w bardzo ciężkim środowisku, a więc w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do spadku wyników części. Znanej marce Infiniti nie powiodło się wyprodukowanie potrzebnych do spełnienia maksymalnych wartości ilości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez wykorzystania filtrów FAP. Odszukanie specjalistycznego mechanika samochodowego w Osieku wyprofilowanego w autach Infiniti może przysporzyć problemów, jak również jest mozolne. Katalizatory samochodowe utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i potrzebne jest czyszczenie, zachwalamy tym samym warsztat z Osieka. Pojazdy osobowe i ciężarowe marki Infiniti wyróżniają się kapitalnymi metodami w dziedzinie redukcji ilości emitowanych zanieczyszczeń. Standardową słabością, z którą borykają się samochody osobowe i ciężarowe firmy Infiniti, szczególnie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zabrudzony sadzą DPF. Dobierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Infiniti w Osieku, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony. Serwis takich usług jak naprawa filtrów cząstek stałych a także regeneracja DPF dla samochodów producenta Infiniti, odnaleźć można na stronie, a także u mechanika w Osieku.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Osieku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Osieku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Osieku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Osieku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Osieku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Osieku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Osieku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Osieku 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Osieku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Osieku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer