Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Osielsko

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Osielsku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator SCR robi się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem na olej napędowy, jednakowoż urządzenie to zużywa się, czemu podołać może regeneracja filtrów FAP w warsztacie samochodowym pod Osielskiem. Nierzadko przyczyną zdławionego katalizatora samochodowego, ze stajni Infiniti, jest inny defekt, czego dobrym przykładem jest: niesprawna pompa Common Rail. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki samochodowej w Osielsku wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może być nieproste, a także jest żmudne. Firmie Infiniti nie byłoby możliwe wytwarzanie oczekiwanych górnych osiągów zawartości emitowanych gazów spalinowych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Samochody marki Infiniti mogą się poszczycić nieprzeciętnymi mechanizmami pracy w dziedzinie spadku poziomu emisji cząstek stałych. Filtry FAP pracują w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku, czyli w samochodowym wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty osiągów podzespołu. Katalizatory samochodowe stworzone są z ceramiki, i metalowej osłony, z tego też powodu DPF-y wypełniają się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, rekomendujemy firmę pod Osielskiem. Żeby uchronić się od trudności przy prowadzeniu pojazdu Infiniti, przydaje się co pewien czas wyczyścić filtr cząstek stałych DPF FAP, jest to dostępne u mechanika pod Osielska. Z racji tego, że Infiniti, niczym inne samochody domaga się do sprawnego funkcjonowania nienaruszonych filtrów FAP polecamy w Osielsku zwrócić uwagę na filtr FAP. Wykaz cen płukania filtrów DPF z Infiniti dla Osielska widnieje pod zdjęciem, należy zweryfikować w tamtym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi płukania filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Osielsku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Osielsku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Osielsku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Osielsku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Osielsku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Osielsku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Osielsku 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Osielsku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Osielsku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Osielsku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Osielsku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Osielsku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Osielsko Szosa Gdańska OSI01G 53.182899/18.066910 Wyszukaj
Osielsko Szosa Gdańska OSI02A 53.192379/18.075670 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer