Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Ostrów Lubelski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Ostrowie Lubelskim

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Ostrów Lubelski słynne jest z powodu laboratorium trudniącego się naprawą katalizatorów samochodowych do samochodów znanej marki Infiniti. Ostrów Lubelski należy do centrów, jakie mają problem powiązany, z dużym procentem tlenków azotu NOx w atmosferze, czemu słynny producent Infiniti stara się, przeciwdziałać, za pomocą obecności filtrów cząstek stałych. Oprócz atrakcji turystycznych w Ostrowie Lubelskim odnaleźć można laboratoria warsztatowe, parające się naprawą DPF FAP do pojazdów Infiniti. Wyszukanie kompetentnego warsztatu w Ostrowie Lubelskim celującego w samochodach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest czasochłonne. Cały szereg pojazdów w Ostrowie Lubelskim to pojazdy z silnikiem CRDi posiadający zainstalowany katalizator samochodowy, który dopomina się regeneracji. By uchronić się od trudności w pracy pojazdu Infiniti, wypada okresami wyczyścić filtr i katalizator, jest to dostępne u mechanika pod Ostrowa Lubelskiego. Nieraz powodem zapchanego filtra FAP, znanej marki Infiniti, jest inny defekt, dla przykładu: niesprawna pompa Common Rail. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, które są znane na terenie całej Polski, jednakże borykają się ze strapieniem z filtrami DPF. Cennik oczyszczania katalizatorów pochodzących z Infiniti dla Ostrowa Lubelskiego zamieściliśmy pod zdjęciem, należy znaleźć w tym cenniku, jaka jest cena za wykonanie usługi regeneracji katalizatorów. Z racji tego, że Infiniti, równorzędnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do nienagannej pracy działających katalizatorów warto wspomnieć, by w Ostrowie Lubelskim przyjrzeć się jaki stan ma nasz filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Ostrowie Lubelskim

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Ostrowie Lubelskim 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Ostrowie Lubelskim 320
Mycie katalizatora Infiniti w Ostrowie Lubelskim 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Ostrowie Lubelskim 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Ostrowie Lubelskim 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Ostrowie Lubelskim 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Ostrowie Lubelskim 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Ostrowie Lubelskim 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Ostrowie Lubelskim

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Ostrowie Lubelskim z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Ostrowie Lubelskim wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Ostrów Lubelski Śródmieście Lubelska OLU01G 51.497162/22.854099 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer