Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Paczków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Paczkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

W Paczkowie pojawiła się sposobność regenerowania filtrów FAP do pojazdów osobowych Infiniti z przyczyny funkcjonowania laboratorium z Paczkowa. Prócz niespodzianek dla będących przejazdem pod Paczkowem odszukać można laboratoria, zajmujące się płukaniem DPF FAP do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Producentowi Infiniti nie powiodłoby się wytworzenie żądanych przez normy maksymalnych wartości zawartości produkowanych zanieczyszczeń, bez wykorzystania katalizatorów. Katalizatory samochodowe składają się z ceramicznego wkładu, jak również metalowej osłony, przez co DPF-y wypełniają się i wymagają regeneracji, zalecamy zatem pracownię w Paczkowie. Filtry DPF pracują w bardzo zanieczyszczonych warunkach, a dokładnie w samochodowym wydechu, co jest powodem, że dochodzi do spadku parametrów części. Znalezienie wykwalifikowanego mechanika samochodowego w Paczkowie specjalizującego się w pojazdach Infiniti może dostarczyć problemów, jak również jest żmudne. Osiągnięcie limitów ilości produkowanych zanieczyszczeń, dozwolonych przez normę EURO 5, koniecznie potrzebuje sprawnego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. By uchronić się przed dużą ilością utrudnień w użytkowaniu diesla Infiniti, trzeba okazjonalnie przedmuchać katalizator SCR, udostępniono taką usługę w pracowni pod Paczkowa. Dobierz swój zakład, który zajmuje się Infiniti w Paczkowie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Ponieważ Infiniti, zupełnie jak inni producenci domaga się do sprawnego funkcjonowania niezepsutych katalizatorów samochodowych zalecamy, żeby w Paczkowie zwrócić uwagę jaki stan ma nasz filtr cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Paczkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Paczkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Paczkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Paczkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Paczkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Paczkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Paczkowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Paczkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Paczkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Paczkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Paczkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Paczkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Paczków Jana Pawła II PCK01G 50.465092/17.014130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer