Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pajęczno

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pajęcznie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr i katalizator zmienia się w standardowe rozwiązanie w pojazdach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, ale moduł ten psuje się, z czym pomóc może regeneracja filtrów FAP w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pajęcznem. Oprócz rozrywek dla wizytujących w Pajęcznie odnaleźć można warsztaty samochodowe, parające się czyszczeniem DPF do aut Infiniti. Często powodem zapchanego filtra FAP, marki Infiniti, trafia się inny defekt, np. Niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Osobówki znanej firmy Infiniti cieszą się wyjątkowymi rozwiązaniami w kwestii zmniejszenia zawartości emitowanych zanieczyszczeń. Żeby uchronić się przed dużą ilością komplikacji w użytkowaniu diesla Infiniti, przydaje się od czasu do czasu wyczyścić filtr DPF, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Pajęczna. Filtry DPF FAP utworzone są z ceramiki, i osłony z metalu, co sprawia, że filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy firmę pod Pajęcznem. Znalezienie specjalistycznego zakładu w Pajęcznie wyprofilowanego w pojazdach Infiniti może być nieproste, jak również jest żmudne. Cały szereg samochodów osobowych w Pajęcznie to samochody z silnikiem JTD mające zamontowany katalizator SCR, który wymaga odnawiania. Usługi takie jak czyszczenie DPF FAP a także regeneracja katalizatorów SCR dla samochodów marki Infiniti, odnaleźć można w panelu bocznym naszej strony, a także w warsztacie mechaniki samochodowej w Pajęcznie. Dlatego że Infiniti, równorzędnie jak każda inna marka wymaga do poprawnego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami zalecamy w Pajęcznie przyjrzeć się jaki stan ma nasz FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pajęcznie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pajęcznie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pajęcznie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pajęcznie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pajęcznie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pajęcznie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pajęcznie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pajęcznie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Pajęcznie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pajęcznie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pajęcznie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pajęcznie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pajęczno 22 Lipca 700-lecia PAJ01N 51.152710/19.004530 Wyszukaj
Pajęczno Olszówka Tadeusza Kościuszki PAJ02N 51.147869/18.992201 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer