Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pamiątkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pamiątkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.00

Miasto Pamiątkowo wyróżnia się z powodu warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z odnawianiem elementów katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych korporacji Infiniti. Ażeby zabezpieczyć się od kłopotów z pracą samochodu Infiniti, potrzeba czasami czyścić katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Pamiątkowa. Słynnej firmie Infiniti nie powiodło się zachowanie żądanych przez normy górnych osiągów emisji cząstek stałych, bez montażu filtrów cząstek stałych DPF. Prócz atrakcji dla wizytujących pod Pamiątkowem zlokalizować można pracownie, parające się czyszczeniem katalizatorów samochodowych do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Dobranie profesjonalnego mechanika w Pamiątkowie wyspecjalizowanego w autach Infiniti może być skomplikowane, a także jest mozolne. Zachowanie limitów emisji zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez normę emisji spalin, koniecznie wymaga sprawnego filtra DPF/FAP. Nagminnie powodem zapchanego katalizatora SCR, firmy Infiniti, trafia się inny defekt, za przykład może posłużyć: uszkodzenie tłoków lub pierścieni. Pamiątkowo należy do miast, które mają problem związany, z dużą zawartością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w powietrzu, czemu słynny koncern Infiniti stara się, zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych. Zlokalizuj swój zakład mechaniki, który jest specjalistą od Infiniti w Pamiątkowie, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Lista cenowa oczyszczania reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami wymontowanych z Infiniti dla Pamiątkowa umieszczono w poniższej sekcji, nie ma przeszkód, by znaleźć na tej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za przeprowadzenie regeneracji DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pamiątkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pamiątkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pamiątkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pamiątkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pamiątkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pamiątkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pamiątkowie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pamiątkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Pamiątkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pamiątkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer