Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Parczew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Parczewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Katalizator staje się standardem w samochodach osobowych Infiniti z silnikiem napędzanym ropą, jednak element ten zużywa się, ale może w tym pomóc naprawa katalizatorów w pracowni pod Parczewem. Nagminnie sprawcą zaczopowania filtra cząstek stałych, spod skrzydeł Infiniti, jest inna usterka, na przykład: niesprawna pompa Common Rail. Samochody spod znaku Infiniti cieszą się bardzo dobrymi patentami w dziedzinie redukowania ilości emitowanych zanieczyszczonych spalin. Infiniti to samochody, jakie są znane na całym świecie, mimo to zmagają się z utrudnieniami z filtrami cząstek stałych DPF FAP. Odnalezienie adekwatnego mechanika w Parczewie wyspecjalizowanego w samochodach Infiniti może być skomplikowane, jak również jest mozolne. By uniknąć trudności w pracy auta Infiniti, przydaje się okresami przepłukać filtr cząstek stałych DPF FAP, usługa jest świadczona w warsztacie mechaniki samochodowej pod Parczewa. Katalizatory trudnią się pracą w niewiarygodnie skomplikowanym środowisku pracy, a dokładnie w układzie redukcji emisji spalin, co wywołuje, że następuje spadek wyników części. Słynnej firmie Infiniti nie powiodłoby się utrzymanie niezbędnych do spełnienia górnych pułapów ilości produkowanych spalin, bez montowania katalizatorów. Lista cenowa odnawiania elementów katalizatorów samochodowych z samochodów Infiniti dla Parczewa ulokowaliśmy poniżej, istnieje możliwość by wyszukać na tamtej liście, koszt za przeprowadzenie czyszczenia DPF FAP. Z racji tego, że Infiniti, zupełnie jak inne marki wymaga do właściwego działania niezepsutych filtrów DPF/FAP polecamy w Parczewie wziąć pod skrzydła filtr DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Parczewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Parczewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Parczewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Parczewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Parczewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Parczewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Parczewie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Parczewie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Parczewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Parczewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Parczewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Parczewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Parczew Szlachta 1 Maja POP-PAC5 51.646591/22.916590 Wyszukaj
Parczew Szlachta Aleja Zwycięstwa PAC01A 51.641190/22.911671 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer