Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pasłęk

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pasłęku

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pasłęk słynne jest z powodu warsztatu samochodowego trudniącego się oczyszczaniem filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów osobowych korporacji Infiniti. Zachowanie maksymalnych wyników ilości produkowanych cząstek stałych, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 5, potrzebuje działającego sprawnie DPF-a. Sporo pojazdów osobowych w Pasłęku to pojazdy z silnikiem TDDI wyposażone w DPF, który dopomina się odnawiania elementów. Zwykłą niedoskonałością, z którą męczą się pojazdy osobowe i ciężarowe spod znaku Infiniti, przede wszystkim, kiedy w aucie pracuje silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami katalizator. Nieraz podłożem usterki filtra DPF, spod skrzydeł Infiniti, jest inny defekt, możliwą przyczyną jest: niewłaściwa praca układu zasilania. Dobranie adekwatnego warsztatu mechaniki w Pasłęku wyprofilowanego w samochodach osobowych Infiniti może być trudne, oraz jest pracochłonne. Oprócz atrakcji dla przyjezdnych w Pasłęku znaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się regeneracją DPF FAP do aut osobowych Infiniti. Marce Infiniti nie udałoby się wytwarzanie wymaganych do zrealizowania pułapów produkcji gazów spalinowych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Odtworzenie sprawności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Pasłęku dla pojazdów marki Infiniti jest możliwe do osiągnięcia, bowiem regeneracja hydrotermiczna zawędrowała do Pasłęka. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który zajmuje się Infiniti w Pasłęku, dzięki naszej wyszukiwarce w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pasłęku

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pasłęku 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pasłęku 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pasłęku 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pasłęku 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pasłęku 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pasłęku 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Pasłęku 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Pasłęku 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pasłęku

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pasłęku z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pasłęku wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pasłęk Popowe Włóki Ogrodowa PAS01A 54.058731/19.669130 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer