Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Paszowice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Paszowicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 4.50

Filtr FAP zmienia się w standard w autach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że komponent ten psuje się, w czym może pomóc regeneracja filtrów DPF w warsztacie pod Paszowicami. Zazwyczaj niedoskonałością, z jaką biedzą się auta firmy Infiniti, głównie, kiedy w konstrukcji wykorzystuje silnik wysokoprężny diesla, jest brudny filtr DPF FAP. Bardzo często sprawcą usterki katalizatora, firmy Infiniti, bywa inny defekt, czego przykładem może być: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. Generowanie maksymalnych limitów poziomu emisji cząstek stałych, dozwolonych przez emisji spalin EURO 6, wymaga jednego podzespołu, a mianowicie filtra FAP. Znanej marce Infiniti nie udałoby się osiągnięcie spodziewanych pułapów zawartości emitowanych zanieczyszczeń, bez zastosowania katalizatorów samochodowych. Prócz atrakcji dla będących przejazdem w Paszowicach znaleźć można warsztaty samochodowe, parające się regeneracją katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. Odszukanie profesjonalnego zakładu mechaniki w Paszowicach wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, a także jest mozolne. Osobówki wytwórcy Infiniti cechują się pierwszorzędnymi sposobami w kwestii obniżenia poziomu produkcji spalin. Wybierz swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Infiniti w Paszowicach, za pomocą wyszukiwarki w prawej kolumnie naszej strony. Odnowienie efektywności właściwości filtrów DPF w Paszowicach dla aut marki Infiniti jest ogólnodostępne, gdyż regeneracja hydrotermiczna dotarła do Paszowic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Paszowicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Paszowicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Paszowicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Paszowicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Paszowicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Paszowicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Paszowicach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Paszowicach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Paszowicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Paszowicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Paszowicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Paszowicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Paszowice Paszowice 49 PSO01D 51.027271/16.183020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer