Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pępowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pępowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych zmienia się w standard w samochodach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, pomimo że komponent ten dotykają usterki, czemu podołać może mycie katalizatorów u mechanika pod Pępowem. Filtry cząstek stałych DPF FAP trudnią się pracą w niezwykle brudnych warunkach pracy, a konkretnie w samochodowym wydechu, co sprawia, że następuje spadek możliwości części. Filtry FAP składają się z ceramicznego wkładu, jak również metalowego korpusu, z tego też powodu filtry DPF zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebują czyszczenia, polecamy usługi z Pępowa. Ażeby uniknąć komplikacji w eksploatacji auta Infiniti, potrzeba czasami przepłukać filtr cząstek stałych, usługa jest świadczona w pracowni warsztatu pod Pępowa. Marce Infiniti nie udałoby się osiągnięcie niezbędnych do spełnienia osiągów ilości produkowanych zanieczyszczeń, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Znalezienie fachowego warsztatu mechaniki w Pępowie wyspecjalizowanego w pojazdach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, oraz jest długotrwałe. Pępowo jest jednym z miast, które mają kłopot związany, z dużym procentem produkowanych zanieczyszczeń w przestrzeni powietrznej Pępowa, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Duża część pojazdów osobowych w Pępowie to samochody z silnikiem MultiJet mające wbudowany FAP, który wymaga płukania. Poprawienie wydajności składowych filtrów cząstek stałych FAP w Pępowie dla samochodów Infiniti jest prawdopodobne, gdyż regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Pępowa. Zlokalizuj swojego mechanika samochodowego, który pomoże z Infiniti w Pępowie, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pępowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pępowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pępowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pępowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pępowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pępowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pępowie 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Pępowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pępowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pępowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pępowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pępowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pępowo Gdańska PEP01A 54.374378/18.380569 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer