Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Piaski

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Piaskach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Piaskach znajduje się szansa mycia filtrów cząstek stałych FAP do aut osobowych Infiniti z przyczyny bytności laboratorium z Piasków. Główną niedoskonałością, z jaką biedzą się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti, w większości wypadków, gdy za napęd służy silnik wysokoprężny, jest zapchany filtr DPF FAP. Uzyskanie osiągów produkcji zanieczyszczonych spalin, poprawnych dla normy emisji spalin EURO 4, koniecznie potrzebuje sprawnie pracującego katalizatora. Słynnej firmie Infiniti niemożliwe byłoby generowanie niezbędnych do spełnienia osiągów ilości produkowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Katalizatory składają się z aktywnego chemicznie wkładu, i metalowej osłony, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się sadzą i wymagają naprawy, zachwalamy tym samym współpracę z Piaskami. Znalezienie specjalistycznego zakładu w Piaskach wyspecjalizowanego w autach osobowych Infiniti może być niełatwe, oraz jest żmudne. Piaski należy do ośrodków, jakie dotyka problem mający związek, z dużą ilością smogu w powietrzu Piasków, czemu koncern Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą obecności filtrów FAP. Samochody osobowe i ciężarowe marki Infiniti odznaczają się nieprzeciętnymi mechanizmami w sprawie obniżania poziomu produkcji zanieczyszczeń. Wybierz swój warsztat samochodowy, którego specjalnością jest Infiniti w Piaskach, dzięki wyszukiwarce po prawej części strony. Z racji tego, że Infiniti, zupełnie jak inni producenci koniecznie potrzebuje do właściwego działania nieuszkodzonych reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dlatego też warto wspomnieć, by w Piaskach zwrócić uwagę na filtr DPF FAP.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Piaskach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Piaskach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Piaskach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Piaskach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Piaskach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Piaskach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Piaskach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Piaskach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Piaskach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Piaskach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Piaskach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Piaskach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piaski Lubelska PIK01ML 51.139252/22.847179 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer