Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Piecki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pieckach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pieckach pojawiła się szansa oczyszczania filtrów cząstek stałych FAP/DPF do samochodów Infiniti z racji pracy mechanika z Piecków. Znanej korporacji Infiniti nie udałoby się osiągnięcie spodziewanych limitów zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, bez montażu filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Wyszukanie adekwatnego zakładu w Pieckach przodującego w autach Infiniti może być skomplikowane, i jest pracochłonne. Z reguły powodem zapchanego filtra DPF/FAP, z symbolem Infiniti, zdarza się inne niedociągnięcie, doskonałym przykładem jest: niesprawne uszczelnienie turbosprężarki. By uniknąć przykrości przy prowadzeniu samochodu Infiniti, przydaje się czasem przepłukać katalizator samochodowy, udostępniono taką usługę w warsztacie mechaniki samochodowej pod Piecków. Odzyskanie maksymalnych limitów ilości emitowanych gazów wydechowych, dozwolonych normą EURO 6, koniecznie potrzebuje sprawnego FAP-a. Główną bolączką, jaka dotyka samochody znanego koncernu Infiniti, głównie, posiadające silnik diesla, jest zabrudzony sadzą filtr i katalizator. Piecki jest jednym z centrów, które napotykają kłopot związany, z ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w miejskim powietrzu Piecków, czemu znany koncern Infiniti stara się, prewencyjnie zapobiegać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF jak też płukanie filtrów cząstek stałych dla samochodów producenta Infiniti, można odszukać w panelu bocznym, jak też w laboratorium w Pieckach. Lista cennika naprawy katalizatorów samochodowych z samochodów Infiniti dla Piecków ulokowano pod zdjęciem, trzeba porównać w tamtej tabeli, jaka jest cena za usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pieckach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pieckach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pieckach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pieckach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pieckach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pieckach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pieckach 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Pieckach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Pieckach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pieckach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pieckach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pieckach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Piecki Zwycięstwa PIC01A 53.750912/21.340910 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer