Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pilawa

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pilawie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Pilawa wyróżnia się z powodu laboratorium warsztatu posiadającego szeroki wachlarz usług, włącznie z płukaniem filtrów i katalizatorów do aut wytwórcy Infiniti. Pilawa jest jednym z miast, jakie mają problem mający związek, z dużą ilością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia w powietrzu Pilawy, czemu słynny producent Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów cząstek stałych FAP/DPF. Oprócz niespodzianek dla podróżnych pod Pilawą odnaleźć można warsztaty, trudniące się płukaniem katalizatorów do pojazdów Infiniti. Katalizatory utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, przez co katalizatory zapychają się sadzą i potrzebna jest naprawa, polecamy firmę pod Pilawą. Aby unikać trudności podczas prowadzenia auta Infiniti, potrzeba niekiedy wyczyścić katalizator, usługa jest dostępna w warsztacie samochodowym pod Pilawy. Katalizatory samochodowe wykonują pracę w bardzo skomplikowanych warunkach pracy, to jest w układzie redukcji emisji spalin, przez co dochodzi do utraty osiągów części. Słynnemu producentowi Infiniti nie powiodło się uzyskanie spodziewanych wyników emisji gazów spalinowych, bez skorzystania z katalizatorów samochodowych. Częstą usterką, jaka dotyka diesle znanej firmy Infiniti, zwłaszcza, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest zabrudzony katalizator samochodowy. Lista cen odnawiania filtrów DPF od Infiniti dla Pilawy ulokowaliśmy na dole, nie ma przeszkód, by porównać w tamtym cenniku, ceny za wykonanie regeneracji FAP. Dobierz swój warsztat, który naprawi Twój samochód marki Infiniti w Pilawie, przy użyciu wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pilawie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pilawie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pilawie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pilawie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pilawie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pilawie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pilawie 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pilawie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Pilawie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pilawie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pilawie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pilawie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pilawa Żołnierka Letniskowa PLI01ML 51.960140/21.529720 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer