Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pniewy

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pniewach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pniewach pojawiła się szansa odnawiania elementów filtrów cząstek stałych do aut osobowych Infiniti dzięki działalności mechanika z Pniew. Filtry FAP pracują w bardzo skomplikowanych warunkach pracy, a konkretnie za kolektorem spalin, co jest powodem, że dochodzi do utraty parametrów podzespołu. Oprócz rozrywek dla będących przejazdem pod Pniewami znaleźć można zakłady, parające się regeneracją katalizatorów SCR do aut osobowych i ciężarowych Infiniti. DPF-y zbudowane są z ceramiki, oraz metalowej osłony, przez co filtry DPF zaczopowują się i wymagają regeneracji, rekomendujemy zatem współpracę z Pniewami. Pniewy jest jednym z centrów, które spotyka problem w związku, z dużą ilością wyemitowanych cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu znana marka Infiniti usiłuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych. Osobowe i ciężarowe diesle znanej marki Infiniti chlubią się wzorcowymi mechanizmami pracy w temacie ograniczania ilości produkowanych zanieczyszczeń. Z reguły powodem zaczopowania filtra DPF, znanej marki Infiniti, jest inne wybrakowanie, np. Uszkodzenie zaworu recyrkulacji spalin. Nierzadko niedoskonałością, z jaką biedzą się auta z symbolem Infiniti, przede wszystkim, gdy wykorzystywany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami DPF. Usługi, między innymi naprawa filtrów cząstek stałych jak też płukanie katalizatorów SCR dla aut marki Infiniti, odszukać można na stronie, jak też w warsztacie mechaniki samochodowej w Pniewach. Cennik regeneracji reaktorów katalitycznych, zwanych katalizatorami dla Infiniti dla Pniew umieszczono w dolnej części strony, należy odszukać tam, ceny za świadczone usługi regeneracji filtrów cząstek stałych.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pniewach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pniewach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pniewach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pniewach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pniewach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pniewach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pniewach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Pniewach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Pniewach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pniewach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pniewach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pniewach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pniewy Pniewy-Zamek Wolności PNI01ML 52.507549/16.255289 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer