Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Poddębice

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Poddębicach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Poddębicach pojawiła się możliwość czyszczenia filtrów cząstek stałych DPF do samochodów Infiniti z racji pracy laboratorium warsztatu z Poddębic. Główną słabością, z którą borykają się pojazdy osobowe i ciężarowe znanej firmy Infiniti, szczególnie, mające silnik wysokoprężny diesla, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Samochody znanej firmy Infiniti mogą się pochwalić dobrymi mechanizmami w temacie redukcji emisji zanieczyszczonych spalin. Generowanie maksymalnych pułapów zawartości emitowanych gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy emisji spalin EURO 6, potrzebuje przygotowanego filtra cząstek stałych DPF. Prócz atrakcji dla turystów w Poddębicach znaleźć można warsztaty mechaniki samochodowej, trudniące się czyszczeniem DPF do samochodów Infiniti. Filtry DPF FAP zmontowane są z ceramicznego wnętrza, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że filtry cząstek stałych DPF FAP zaczopowują się zanieczyszczeniami i wymagają czyszczenia, zachwalamy tym samym usługi z Poddębic. Słynnej firmie Infiniti nie udałoby się osiągnięcie żądanych przez normy górnych limitów ilości emitowanych zanieczyszczeń, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych DPF. Poddębice jest jednym z miast, które dotyka problem związany, z zawartością cząstek stałych w powietrzu atmosferycznym, czemu słynny producent Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, ze wsparciem filtrów DPF. Tabela z cennikiem mycia filtrów cząstek stałych DPF dedykowanych do Infiniti dla Poddębic zamieszczono pod zdjęciem, powinno być można wyszukać w tym cenniku, ceny za przeprowadzenie regeneracji katalizatorów. Odzyskanie wydajności składowych filtrów DPF/FAP w Poddębicach dla samochodów marki Infiniti jest łatwe, ponieważ regeneracja hydrotermiczna zdołała trafić do Poddębic.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Poddębicach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Poddębicach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Poddębicach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Poddębicach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Poddębicach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Poddębicach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Poddębicach 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Poddębicach 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Poddębicach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Poddębicach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Poddębicach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Poddębicach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Poddębice Osiedle 500-lecia Przejazd POD01ML 51.891418/18.955709 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer