Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Podłęże

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Podłężu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardem w autach osobowych Infiniti z silnikiem na ropę, choć część tę dotykają usterki, w czym poradzić może płukanie filtrów DPF w warsztacie samochodowym pod Podłężem. Infiniti to osobowe i ciężarowe diesle, jakie są słynne na terenie całego kraju, lecz stykają się z utrudnieniami z filtrami DPF. Nierzadko źródłem zaczopowania filtra DPF/FAP, korporacji Infiniti, jest inny defekt, możliwą przyczyną jest: uszkodzenie sterownika silnika. Diesle znanego koncernu Infiniti mogą się pochwalić świetnymi narzędziami w sprawie spadku zawartości produkowanych gazów wydechowych. Podłęże należy do miast, które napotykają kłopot mający związek, z dużym odsetkiem smogu w powietrzu Podłęża, czemu firma Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, za pomocą katalizatorów samochodowych. Oprócz atrakcji dla wizytujących w Podłężu znaleźć można warsztaty samochodowe, zajmujące się naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Żeby uchronić się przed dużą ilością przykrości w użytkowaniu pojazdu Infiniti, przydaje się od czasu do czasu przedmuchać katalizator SCR, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Podłęża. Dobranie wykwalifikowanego zakładu mechaniki samochodowej w Podłężu wyspecjalizowanego w autach Infiniti może przysporzyć trudności, jak również jest pracochłonne. Ze względu fakt, że Infiniti, niczym inni producenci koniecznie wymaga do sprawnego działania nienaruszonych filtrów cząstek stałych FAP/DPF zalecamy w Podłężu zadbać o filtr i katalizator. Usługi, między innymi czyszczenie FAP oraz płukanie DPF FAP dla samochodów Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, oraz w warsztacie w Podłężu.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Podłężu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Podłężu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Podłężu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Podłężu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Podłężu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Podłężu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Podłężu 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Podłężu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Podłężu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Podłężu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Podłężu z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Podłężu wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Podłęże Podłęże 50A POP-POE1 50.556320/20.547800 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer