Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Połajewo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Połajewie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Połajewie znajduje się szansa odnawiania elementów filtrów FAP do pojazdów Infiniti z przyczyny bytności laboratorium warsztatu samochodowego z Połajewa. Duża część samochodów osobowych w Połajewie to pojazdy z silnikiem JTD mające zamontowany filtr FAP, który potrzebuje odnawiania elementów. Filtry DPF FAP składają się z ceramiki, jak również korpusu z metalu, co sprawia, że filtry cząstek stałych zapychają się i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy współpracę z Połajewem. Połajewo należy do centrów, jakie dotyka problem powiązany, z dużym procentem smogu w miejskim powietrzu Połajewa, czemu znana firma Infiniti próbuje, prewencyjnie zapobiegać, za sprawą obecności katalizatorów samochodowych. Filtry DPF FAP funkcjonują w nieprzeciętnie obciążonych warunkach , a dokładnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie dochodzi do utraty możliwości urządzenia. Nieraz podłożem zaczopowania katalizatora SCR, spod znaku Infiniti, staje się inna wada, np. Zepsuty wtryskiwacz. Osobówki spod znaku Infiniti cieszą się doskonałymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie obniżenia poziomu produkcji gazów wydechowych. Standardową wadą, która dotyka samochody firmy Infiniti, zwłaszcza, wykorzystujące silnik wysokoprężny, jest brudny od sadzy DPF. Cennik czyszczenia katalizatorów z Infiniti dla Połajewa można znaleźć w dolnej części strony, można wyszukać w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za usługi naprawy DPF. Odnowienie niezawodności składowych katalizatorów samochodowych w Połajewie dla aut producenta Infiniti jest ogólnodostępne, bo technologia regeneracji wodnej zdołała trafić do Połajewa.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Połajewie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Połajewie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Połajewie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Połajewie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Połajewie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Połajewie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Połajewie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Połajewie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Połajewie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Połajewie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Połajewie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Połajewie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Połajewo Rynek PLJ01N 52.798382/16.735020 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer