Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Polanica-Zdrój

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Polanicy-Zdroju

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Polanica-Zdrój odznacza się obecnością laboratorium zajmującego się naprawą filtrów DPF do samochodów osobowych i ciężarowych marki Infiniti. Uzyskanie wartości zawartości produkowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych normą EURO, koniecznie wymaga przygotowanego katalizatora SCR. Katalizatory SCR składają się z ceramiki, a także metalowego korpusu, z tego też powodu filtry FAP wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest naprawa, rekomendujemy zatem firmę pod Polanicą-Zdrojem. Korporacji Infiniti nie powiodłoby się uzyskanie spodziewanych wyników poziomu emisji gazów spalinowych, bez skorzystania z filtrów cząstek stałych FAP. Standardowo sprawcą przytkanego katalizatora, wytwórcy Infiniti, zdarza się inne uszkodzenie, jeden z nich to: niewłaściwa praca układu zasilania silnika. Ażeby uchronić się od utrudnień z użytkowaniem samochodu Infiniti, wypada co pewien czas przeczyścić DPF, usługa jest świadczona w laboratorium warsztatu pod Polanicy-Zdroju. Prócz atrakcji dla przyjezdnych pod Polanicą-Zdrojem zlokalizować można pracownie, zajmujące się czyszczeniem filtrów cząstek stałych do pojazdów osobowych Infiniti. Odnalezienie właściwego warsztatu mechaniki w Polanicy-Zdroju specjalizującego się w autach osobowych Infiniti może dostarczyć problemów, oraz jest mozolne. Wykonywanie usług takich jak czyszczenie katalizatorów samochodowych jak też regeneracja DPF dla aut producenta Infiniti, można znaleźć w panelu po prawej, jak też w pracowni w Polanicy-Zdroju. Wyszukaj mechanika, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Polanicy-Zdroju, za pomocą wyszukiwarki po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Polanicy-Zdroju

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Polanicy-Zdroju 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Polanicy-Zdroju 320
Mycie katalizatora Infiniti w Polanicy-Zdroju 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Polanicy-Zdroju 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Polanicy-Zdroju 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Polanicy-Zdroju 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Polanicy-Zdroju 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Polanicy-Zdroju 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Polanicy-Zdroju

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Polanicy-Zdroju z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Polanicy-Zdroju wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Polanica-Zdrój Osiedle na Stoku Kłodzka PZO01N 50.410160/16.516371 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer