Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Polska Cerekiew

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Polskiej Cerekwi

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Polska Cerekiew znane jest z laboratorium warsztatu trudniącego się naprawianiem filtrów FAP do aut osobowych wytwórcy Infiniti. Zwykłą wadą, z jaką męczą się samochody znanej marki Infiniti, szczególnie, wyposażone w silnik samozapłonowy, jest zapchany sadzą filtr DPF. Ażeby uchronić się przed dużą ilością kłopotów przy prowadzeniu pojazdu Infiniti, należy co pewien czas czyścić katalizator samochodowy, jest to udostępnione w laboratorium warsztatu pod Polskiej Cerekwi. Często źródłem zdławionego katalizatora SCR, znanego koncernu Infiniti, staje się inne wybrakowanie, czego dobrym przykładem jest: niesprawny układ wtryskiwaczy Common Rail. Infiniti to osobówki, które są popularne na terenie całej Polski, ale borykają się z utrudnieniami z filtrami FAP. Generowanie maksymalnych wyników ilości emitowanych spalin, poprawnych według normy emisji spalin EURO 5, potrzebuje pracującego poprawnie filtra DPF/FAP. Katalizatory samochodowe złożone są z ceramicznego wnętrza, i metalowej osłony, przez co katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat z Polskiej Cerekwi. Sporo samochodów w Polskiej Cerekwi to pojazdy z silnikiem TDDI posiadające wbudowany filtr cząstek stałych DPF FAP, który musi się oddawać do oczyszczania. Gdyż Infiniti, równorzędnie jak każda inna marka potrzebuje do właściwego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów DPF/FAP dlatego też warto nadmienić, by w Polskiej Cerekwi zwrócić uwagę na filtr FAP. Odzyskiwanie wydajności części filtrów cząstek stałych DPF w Polskiej Cerekwi dla marki Infiniti jest prawdopodobne, dlatego, że regeneracja wodno-chemiczna zdołała przybyć do Polskiej Cerekwi.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Polskiej Cerekwi

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Polskiej Cerekwi 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Polskiej Cerekwi 320
Mycie katalizatora Infiniti w Polskiej Cerekwi 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Polskiej Cerekwi 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Polskiej Cerekwi 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Polskiej Cerekwi 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Polskiej Cerekwi 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Polskiej Cerekwi 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Polskiej Cerekwi

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Polskiej Cerekwi z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Polskiej Cerekwi wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Polska Cerekiew Marynówka Raciborska CER01N 50.225559/18.125351 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer