Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Popielów

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Popielowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Popielowie istnieje szansa płukania filtrów cząstek stałych FAP do aut Infiniti z racji funkcjonowania mechanika z Popielowa. Filtry FAP działają w wyjątkowo skomplikowanym środowisku pracy, czyli w rurze wydechowej, co wywołuje, że dochodzi do utraty osiągów części. Niemało samochodów osobowych w Popielowie to samochody z silnikiem TDCI wyposażone w filtr cząstek stałych, który musi się oddawać do czyszczenia. Uzyskanie pułapów poziomu produkcji gazów wydechowych, dopuszczalnych według normy EURO, koniecznie wymaga funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Słynnej marce Infiniti nie powiodłoby się osiągnięcie koniecznych maksymalnych wyników produkcji zanieczyszczeń, bez zaczerpnięcia korzyści z filtrów cząstek stałych DPF. Aby uchronić się od przykrości z pracą auta Infiniti, należy od czasu do czasu przepalać filtr i katalizator, jest to udostępnione w warsztacie samochodowym pod Popielowa. Odnalezienie adekwatnego zakładu mechaniki samochodowej w Popielowie celującego w samochodach osobowych Infiniti może przysporzyć trudności, jak również jest czasochłonne. Nierzadko usterką, z którą biedzą się pojazdy z symbolem Infiniti, zwykle, gdy wykorzystywany jest silnik samozapłonowy, jest brudny katalizator. Ulepszenie możliwości części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP/DPF w Popielowie dla pojazdów marki Infiniti jest łatwe, albowiem nowa technologia regeneracji zdołała trafić do Popielowa. Namierz swojego mechanika samochodowego, który specjalizuje się w Infiniti w Popielowie, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Popielowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Popielowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Popielowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Popielowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Popielowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Popielowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Popielowie 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Popielowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora SCR Infiniti w Popielowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Popielowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Popielowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Popielowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Popielów Wolności PPL01N 50.824909/17.743589 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer