Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Porąbka

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Porąbce

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Porąbka odznacza się obecnością warsztatowego laboratorium trudniącego się myciem filtrów DPF do pojazdów firmy Infiniti. Oprócz atrakcji turystycznych w Porąbce znaleźć można pracownie, trudniące się naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Nieraz źródłem zatkanego DPF-a, spod znaku Infiniti, trafia się inna usterka, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Częstą usterką, z którą biedzą się auta marki Infiniti, przede wszystkim, gdy zamontowany jest silnik wysokoprężny, jest zapchany zanieczyszczeniami filtr cząstek stałych. Katalizatory utworzone są z ceramicznego wnętrza, i osłony z metalu, z tego też powodu filtry DPF FAP zapychają się zanieczyszczeniami i konieczna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat z Porąbki. Auta spod skrzydeł Infiniti szczycą się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi w dziedzinie spadku zawartości produkowanych zanieczyszczeń. By unikać kłopotów z użytkowaniem diesla Infiniti, wypada niekiedy przepalać FAP, usługa jest dostępna w warsztacie pod Porąbki. Katalizatory operują w bardzo brudnych warunkach, a więc w układzie redukcji emisji spalin, co jest przyczyną tego, że następuje spadek właściwości części. Cennik czyszczenia filtrów DPF wymontowanych z Infiniti dla Porąbki ulokowano w części strony poniżej, istnieje możliwość by wyszukać na tamtej liście, na jaki koszt trzeba się przygotować za wykonanie regeneracji katalizatorów SCR. Odnajdź swój zakład mechaniki, który specjalizuje się w Infiniti w Porąbce, dzięki naszej wyszukiwarce po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Porąbce

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Porąbce 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Porąbce 320
Mycie katalizatora Infiniti w Porąbce 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Porąbce 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Porąbce 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Porąbce 1490
Wycinanie katalizatora Infiniti, usuwanie katalizatora Infiniti w Porąbce 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Porąbce 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Porąbce

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Porąbce z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Porąbce wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Porąbka Żywiecka PRB01N 49.818199/19.216761 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer