Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Prószków

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Prószkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Prószków odznacza się obecnością laboratorium warsztatu samochodowego trudniącego się odnawianiem elementów filtrów cząstek stałych DPF FAP do pojazdów firmy Infiniti. Słynnej firmie Infiniti nie udało się zachowanie potrzebnych maksymalnych pułapów ilości emitowanych cząstek stałych, bez zastosowania filtrów DPF/FAP. Filtry DPF FAP operują w nadzwyczaj ciężkich warunkach, a więc w wydechu, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości części. Filtry DPF FAP zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także metalowego korpusu, z tego też powodu DPF-y zapychają się sadzą i potrzebują czyszczenia, zalecamy zatem warsztat z Prószkowa. Infiniti to samochody osobowe i ciężarowe, jakie są słynne na terenie całego świata, jednak walczą z utrudnieniami z katalizatorami. Mnóstwo pojazdów w Prószkowie to samochody użytkowe posiadający zainstalowany katalizator, który wymaga odnawiania. Prószków jest jednym z miast, które mają kłopot w związku, z ilością tlenków azotu NOx w powietrzu Prószkowa, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, profilaktycznie przeciwstawiać się, dzięki wykorzystaniu filtrów DPF/FAP. Pojazdy firmy Infiniti cechują się świetnymi patentami w sprawie redukowania ilości emitowanych cząstek stałych. Wykonywanie usług takich jak naprawa katalizatorów SCR jak też płukanie katalizatorów SCR dla aut Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym, jak też u mechanika w Prószkowie. Wyszukaj swój zakład mechaniki, który pomoże z Infiniti w Prószkowie, za pomocą wyszukiwarki w kolumnie po prawej stronie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Prószkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Prószkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Prószkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Prószkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Prószkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Prószkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Prószkowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Prószkowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Prószkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Prószkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Prószkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Prószkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Prószków Nowy Świat Ignacego Daszyńskiego POS01A 50.577251/17.872400 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer