Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Przątalina

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Przątalinie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przątalina cieszy się sławą z powodu pracowni warsztatu trudniącego się naprawą katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych znanego koncernu Infiniti. FAP-y utworzone są z ceramicznego wnętrza, jak również metalowego korpusu, co sprawia, że katalizatory wypełniają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, rekomendujemy zatem warsztat w Przątalinie. Korporacji Infiniti nie byłoby możliwe generowanie wymaganych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, bez wykorzystania filtrów cząstek stałych FAP. Cały szereg pojazdów w Przątalinie to auta z silnikiem D-4D posiadające katalizator samochodowy, który dopomina się odnawiania elementów. Przątalina jest jednym z miast, jakie mają problem związany, z dużą ilością cząstek stałych w miejskiej atmosferze, czemu znana firma Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, ze wsparciem katalizatorów. Częstą bolączką, z jaką męczą się samochody osobowe i ciężarowe spod skrzydeł Infiniti, zwłaszcza, wyposażone w silnik wysokoprężny diesla, jest brudny od sadzy filtr DPF. Wyszukanie odpowiedniego zakładu mechaniki w Przątalinie specjalizującego się w autach Infiniti może przysporzyć trudności, i jest pracochłonne. Prócz atrakcji turystycznych pod Przątaliną odszukać można warsztaty, parające się czyszczeniem FAP do pojazdów osobowych i ciężarowych Infiniti. Świadczone usługi takie jak naprawa filtrów cząstek stałych i płukanie DPF FAP dla samochodów producenta Infiniti, odnaleźć można na stronie, i w warsztacie samochodowym w Przątalinie. Wykaz cen mycia filtrów FAP wymontowanych z Infiniti dla Przątaliny wstawiono na dole, należy wyszukać w tamtej tabeli, ceny za świadczone usługi płukania katalizatorów SCR.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Przątalinie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Przątalinie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Przątalinie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Przątalinie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Przątalinie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Przątalinie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Przątalinie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Przątalinie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra FAP Infiniti w Przątalinie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Przątalinie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przątalinie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Przątalinie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przątalina Wojska Polskiego POP-WLA3 53.277309/20.878860 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer