Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Przedecz

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Przedczu

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Miasto Przedecz wyróżnia się z powodu laboratorium zajmującego się płukaniem katalizatorów SCR do samochodów osobowych firmy Infiniti. Niemało aut w Przedczu to pojazdy z silnikiem CRD mające zainstalowany filtr DPF FAP, który potrzebuje regenerowania. Oprócz atrakcji dla podróżnych pod Przedczem odnaleźć można laboratoria warsztatowe, trudniące się naprawą katalizatorów do pojazdów osobowych Infiniti. Odszukanie fachowego mechanika w Przedczu wyprofilowanego w autach osobowych Infiniti może być skomplikowane, a także jest czasochłonne. Przedecz jest jednym z centrów, które biją na alarm mający związek, z dużym odsetkiem smogu w przestrzeni powietrznej Przedcza, czemu znany producent Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, za pomocą filtrów DPF/FAP. Zachowanie maksymalnych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, poprawnych według normy emisji spalin EURO, domaga się przygotowanego filtra cząstek stałych FAP. Typową wadą, jaka dotyka samochody osobowe i ciężarowe z symbolem Infiniti, zwykle, posiadające silnik diesla, jest zabrudzony filtr DPF FAP. By zabezpieczyć się od trudności z pracą diesla Infiniti, przydaje się okresami wyczyścić katalizator, jest to udostępnione w warsztacie pod Przedcza. Tabela cennika płukania katalizatorów z samochodów Infiniti dla Przedcza zamieściliśmy w dolnej części strony, należy znaleźć w tym cenniku, ile trzeba zapłacić za wykonanie usługi naprawy katalizatorów. Odtworzenie wydolności elementów filtrów FAP w Przedczu dla aut producenta Infiniti jest osiągalne, bowiem regeneracja hydrochemiczna przybyła do Przedcza.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Przedczu

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Przedczu 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Przedczu 320
Mycie katalizatora Infiniti w Przedczu 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Przedczu 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Przedczu 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Przedczu 1490
Wycinanie filtra FAP Infiniti, usuwanie filtra FAP Infiniti w Przedczu 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Przedczu 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Przedczu

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer