Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Przeźmierowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Przeźmierowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przeźmierowie pojawiła się szansa regeneracji filtrów cząstek stałych FAP do samochodów osobowych i ciężarowych Infiniti z przyczyny pracy warsztatowego laboratorium z Przeźmierowa. Odszukanie fachowego zakładu w Przeźmierowie przodującego w autach Infiniti może dostarczyć kłopotów, jak również jest żmudne. Znanej marce Infiniti nie udało się osiągnięcie oczekiwanych wyników poziomu produkcji gazów wydechowych, bez instalacji filtrów cząstek stałych DPF. Przeźmierowo jest jednym z ośrodków, jakie dotyka problem w związku, z ilością emitowanych przez auta zanieczyszczeń w atmosferze, czemu słynny producent Infiniti stara się, przeciwstawiać się, korzystając z katalizatorów samochodowych. Katalizatory zbudowane są ze skomplikowanego wkładu, a także korpusu z metalu, co wywołuje, że DPF-y wypełniają się sadzą i potrzebne jest czyszczenie, rekomendujemy warsztat z Przeźmierowa. FAP-y trudnią się pracą w wyjątkowo ciężkim środowisku, czyli w układzie redukcji emisji spalin, co jest powodem, że następuje spadek parametrów urządzenia. Najczęściej w przypadku powodem przytkanego katalizatora samochodowego, znanej marki Infiniti, staje się inna usterka, jeden z nich to: zepsuty wtryskiwacz. Aby ustrzec się od utrudnień z użytkowaniem pojazdu Infiniti, trzeba niekiedy czyścić filtr DPF, możliwość taka istnieje w laboratorium pod Przeźmierowa. Usługi takie jak naprawa katalizatorów czy regeneracja filtrów cząstek stałych dla pojazdów marki Infiniti, odszukać można w panelu bocznym naszej strony, czy u mechanika w Przeźmierowie. Namierz swój zakład, który poradzi sobie z Twoim Infiniti w Przeźmierowie, za pomocą wyszukiwarki po prawej części strony.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Przeźmierowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Przeźmierowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Przeźmierowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Przeźmierowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Przeźmierowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Przeźmierowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Przeźmierowie 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Przeźmierowie 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Przeźmierowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Przeźmierowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przeźmierowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Przeźmierowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przeźmierowo Rynkowa PRM01A 52.426140/16.786221 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer