Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Przodkowo

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Przodkowie

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Przodkowie wystąpiła sposobność naprawy katalizatorów samochodowych do aut osobowych i ciężarowych Infiniti z racji bytności mechanika z Przodkowa. Filtry cząstek stałych funkcjonują w niezwykle zanieczyszczonych warunkach pracy, czyli w samochodowym wydechu, w wyniku czego dochodzi do spadku parametrów części. Przodkowo należy do ośrodków, które mają kłopot związany, z dużą zawartością smogu wywołanego przez zanieczyszczenia nad głowami mieszkańców Przodkowa, czemu znany koncern Infiniti usiłuje, prewencyjnie zapobiegać, korzystając z katalizatorów samochodowych. Oprócz rozrywek turystycznych w Przodkowie zlokalizować można warsztaty mechaniki samochodowej, parające się naprawą katalizatorów SCR do samochodów Infiniti. Samochody wytwórcy Infiniti charakteryzują się pierwszorzędnymi rozwiązaniami technologicznymi w kwestii obniżania emisji gazów wydechowych. DPF-y utworzone są ze skomplikowanej ceramiki, jak również osłony z metalu, przez co filtry FAP zapychają się i potrzebują naprawy, zalecamy zatem pracownię w Przodkowie. Znanej korporacji Infiniti nie powiodło się wytworzenie niezbędnych do zrealizowania osiągów poziomu emisji zanieczyszczeń, bez wykorzystania filtrów DPF. Nierzadko źródłem przytkanego DPF-a, znanego koncernu Infiniti, zdarza się inny mankament, za przykład może posłużyć: niewłaściwa praca układu doładowania silnika. Odzyskanie skuteczności części wchodzących w skład filtrów cząstek stałych FAP w Przodkowie dla pojazdów marki Infiniti jest ogólnodostępne, bowiem regeneracja hydrotermiczna zdołała przybyć do Przodkowa. Wykonywanie usług takich jak naprawa DPF FAP lub regeneracja filtrów cząstek stałych dla aut Infiniti, znaleźć można w panelu bocznym naszej strony, lub w laboratorium w Przodkowie.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Przodkowie

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Przodkowie 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Przodkowie 320
Mycie katalizatora Infiniti w Przodkowie 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Przodkowie 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Przodkowie 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Przodkowie 1490
Wycinanie filtra DPF Infiniti, usuwanie filtra DPF Infiniti w Przodkowie 0 *
Serwisowe wypalanie katalizatora Infiniti w Przodkowie 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Przodkowie

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Przodkowie z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Przodkowie wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Przodkowo Kartuska PDK01G 54.372711/18.282360 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer