Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pszczółki

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pszczółkach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

W Pszczółkach wystąpiła opcja płukania filtrów FAP do samochodów osobowych Infiniti z przyczyny działalności warsztatu mechaniki samochodowej z Pszczółek. Katalizatory SCR utworzone są z aktywnego chemicznie wkładu, a także metalowej osłony, co wywołuje, że DPF-y zapychają się sadzą i potrzebna jest regeneracja, zalecamy zatem współpracę z Pszczółkami. FAP-y działają w bardzo brudnych warunkach, a dokładnie za kolektorem spalin, co jest przyczyną tego, że po czasie następuje spadek możliwości urządzenia. Wiele samochodów osobowych w Pszczółkach to auta z silnikiem HDI posiadający zainstalowany DPF, który nie może obejść się bez regenerowania. By uniknąć utrudnień w użytkowaniu samochodu Infiniti, trzeba od czasu do czasu przedmuchać FAP, usługa jest świadczona w warsztacie pod Pszczółek. Pszczółki jest jednym z miast, jakie napotykają problem powiązany, z zawartością tlenków azotu NOx w miejskim powietrzu Pszczółek, czemu znana firma Infiniti usiłuje, przeciwdziałać, z wykorzystaniem filtrów FAP. Standardową niedoskonałością, z którą zmagają się pojazdy wytwórcy Infiniti, w większości wypadków, gdy w konstrukcji jest silnik diesla, jest brudny katalizator samochodowy. Słynnej marce Infiniti nie udałoby się wytwarzanie niezbędnych do spełnienia wartości produkcji cząstek stałych, bez montażu katalizatorów samochodowych. Ponieważ Infiniti, równorzędnie jak inne marki koniecznie potrzebuje do właściwej pracy sprawnych filtrów cząstek stałych FAP/DPF dlatego też warto nadmienić, by w Pszczółkach wziąć pod lupę filtr FAP. Usługi takie jak naprawa katalizatorów czy płukanie katalizatorów samochodowych dla aut producenta Infiniti, wyszukać można w panelu bocznym, czy w laboratorium warsztatu w Pszczółkach.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pszczółkach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pszczółkach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pszczółkach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pszczółkach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pszczółkach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pszczółkach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pszczółkach 1490
Wycinanie katalizatora SCR Infiniti, usuwanie katalizatora SCR Infiniti w Pszczółkach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pszczółkach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pszczółkach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pszczółkach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pszczółkach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pszczółki Gdańska PSC443 54.176628/18.689150 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer