Subpage photo

Regeneracja filtrów DPF / FAP i czyszczenie katalizatorów - Infiniti, Pyrzyce

Czyszczenie FAP/DPF i regeneracja katalizatorów (naprawa SCR) do samochodów Infiniti w Pyrzycach

E-mail Skopiuj link
Oceń:
/ Aktualna ocena: 0.00

Filtr cząstek stałych robi się standardowym rozwiązaniem w autach Infiniti z silnikiem wysokoprężnym, aczkolwiek część ta psuje się, w czym poradzić może czyszczenie filtrów DPF w warsztacie pod Pyrzycami. Filtry DPF FAP działają w wyjątkowo obciążonym środowisku, a konkretnie za kolektorem spalin, przez co po czasie następuje spadek właściwości podzespołu. Najczęściej powodem usterki DPF-a, znanej firmy Infiniti, jest inny problem, np. Uszkodzenie pompowtryskiwaczy. Dobór profesjonalnego zakładu w Pyrzycach przodującego w pojazdach osobowych Infiniti może być trudne, oraz jest długotrwałe. FAP-y zmontowane są ze skomplikowanego wkładu, i korpusu z metalu, co wywołuje, że katalizatory SCR zapychają się zanieczyszczeniami i potrzebna jest regeneracja, polecamy usługi z Pyrzyc. Stajni Infiniti nie powiodłoby się utrzymanie oczekiwanych maksymalnych wyników ilości emitowanych cząstek stałych, bez instalacji filtrów DPF. Generowanie limitów zawartości emitowanych zanieczyszczonych spalin, dozwolonych przez EURO 5, koniecznie potrzebuje funkcjonującego reaktora katalitycznego, zwanego katalizatorem. Pyrzyce należy do ośrodków, które dotyka kłopot związany, z ilością smogu w przestrzeni powietrznej Pyrzyc, czemu słynny koncern Infiniti próbuje, przeciwstawiać się, za sprawą obecności filtrów cząstek stałych DPF. Odnajdź swój zakład mechaniki, który naprawia samochody marki Infiniti w Pyrzycach, przy użyciu wyszukiwarki w prawej części strony. Gdyż Infiniti, zupełnie jak inni producenci potrzebuje do nienagannego funkcjonowania nieuszkodzonych filtrów cząstek stałych dlatego też zalecamy w Pyrzycach zwrócić uwagę na DPF.

Cennik czyszczenia i regeneracji filtrów DPF/FAP i katalizatorów Infiniti w Pyrzycach

Cena i koszt (netto)
Czyszczenie filtra DPF Infiniti w Pyrzycach 320
Regeneracja filtra FAP Infiniti w Pyrzycach 320
Mycie katalizatora Infiniti w Pyrzycach 320
Płukanie katalizatora SCR Infiniti w Pyrzycach 320
Naprawa filtra cząstek stałych Infiniti w Pyrzycach 320
Czyszczenie, płukanie DPF/FAP i katalizatorów do samochodów ciężarowych Infiniti w Pyrzycach 1490
Wycinanie filtra cząstek stałych Infiniti, usuwanie filtra cząstek stałych Infiniti w Pyrzycach 0 *
Serwisowe wypalanie filtra DPF Infiniti w Pyrzycach 250
* metoda prawnie zabroniona
Wysłanie przesyłki zawierającej podzespoły do regeneracji jest równoznaczne z zawarciem umowy o wykonanie usługi.

Zarezerwuj termin regeneracji filtra DPF/FAP lub katalizatora Infiniti w Pyrzycach

Bardzo prosimy o pozostawienie danych niezbędnych do skontaktowania się w sprawie ustalenia terminu wykonania usługi czyszczenia bądź regeneracji filtra FAP / DPF lub katalizatora.

Loader
Zaznacz, aby kontynuować

Wybierz punkt w Pyrzycach z którego możesz nadać filtr DPF lub katalizator do samochodu Infiniti

Aby zregenerować filtr DPF lub katalizator Infiniti w Pyrzycach wykorzystaj wygodne punkty odbioru wyszczególnione poniżej:
miasto dzielnica/osiedle ulica informacje dodatkowe współrzędne GPS LINK
Pyrzyce Jana Kilińskiego POP-PYZ2 53.144619/14.893390 Wyszukaj
Pyrzyce Górne Magazynowa PYZ01A 53.149429/14.887960 Wyszukaj

Wszystkie wysłane poprzez nasz serwis filtry trafiają do najnowocześniejszej i największej pracowni regeneracji filtrów DPF, FAP i katalizatorów w Stalowej Woli.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu internetowego bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji można znaleźć w naszej Polityce prywatności.
Call icon
Zadzwoń i sprawdź +48 725 803 803
Call icon

Zadzwoń do nas

+48 725 803 803
lub

Zostaw nam swój numer

Tel loader
Wpisz poprawny numer